Trey Burke dołącza do New York Knicks


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 11 października 2017
trey-burke

Władze New York Knicks ogłosiły w środowy wieczór, że klub doszedł do porozumienia w sprawie kontraktu dla wolnego agenta Treya Burke’a:

Trener Knicks Jeff Hornacek był podobno pod wrażeniem tego jak szybko Burke załapał nowe schematy treningowe podczas jednej z pierwszych wewnętrznych gier:

– Potrafi dostawać się pod kosz i kreować grę. Jest dobrym strzelcem w sytuacjach, kiedy ma więcej swobody. Spędził w lidze już kilka lat i potrafi grać.

Pod koniec września Burke był bardzo bliski podpisania kontraktu z Oklahoma City Thunder, jednak finalnie do tego nie doszło – Burke wycofał się z tego pomysłu, kiedy okazało się, że do drużyny Russella Westbrooka i Paula George’a dołączy Carmelo Anthony.

W ubiegłym sezonie 24-latek zaliczył swój najsłabszy sezon w karierze, reprezentując stołecznych Washington Wizards. Grał jedynie po 12 minut na mecz i w tym czasie zaliczał skromne 5 punktów i 1,8 asysty.

← powrót do newsów

Komentarze

  1. Markos

    12 października 2017 o 12:08

    Nie ma to jak przyjść odpowiednio ubranym na podpisane kontraktu :D Chyba, że to tylko szybki quiz wiedzy o trójkątach #PhilWiecznieŻywy

    Lubię to: 3

Skomentuj