Isaiah Thomas nie zrobił wrażenia na Cavs


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 12 marca 2018
isaiah-thomas

Isaiah Thomas miał wczoraj swój mały, słodki rewanż na Cleveland Cavaliers, pomagając Lakers odprawić z kwitkiem zespół LeBrona Jamesa. IT rzucił efektywne 20 punktów, miał 9 asyst i 5 zbiórek w 31 minut na boisku. Jednak w swoim krótkim pobycie w Cleveland, gdzie wystąpił tylko w 15 meczach, nie zrobił większego wrażenia na byłych kolegach, zarówno na i poza parkietem.

– Wszyscy uwielbiamy historię underdogów, ale zazwyczaj oczekujesz, że pokora będzie jakąś częścią takiej historii – zdradziło jedno z klubowych źródeł dziennikarzowi ESPN Brianowi Windhorstowi.

IT był zuchwały w komentarzach dotyczących gry swoich kolegów i miał też dużo uwag do trenerów m.in. o brak reagowania w trakcie spotkań, choć sam dopiero co powracał po urazie biodra i nie pomagał drużynie.

O Thomasa podczas pobytu w L.A. zapytany został strzelec Cavaliers Kyle Korver:

– Myślę, że w jego przypadku pozostanie dużo gdybania. Gdyby był zdrowy, gdyby mógł uczestniczyć w obozie przygotowawczym, gdyby grał od początku sezonu… nie ma wątpliwości, że to dynamiczny obrońca. Kiedy jest zdrowy, jest problemem. Jest kimś, kto jest w stanie przejąć ciężar odpowiedzialności za zdobywanie punktów.

Ale wracał w późnej fazie sezonu, próbując złapać swój rytm i to po prostu nie wypaliło. Nie pasował tutaj i to nie jest pstryczek w jego stronę. Jeśli rozejrzysz się wokół NBA, dla wszystkich – poza kilkoma supergwiazdami – dopasowanie ma znaczenie. I z jakiś powodów, to nie zadziałało i sporo czynników miało w tym swój udział.

← powrót do newsów

Komentarze

 1. Lucek71

  12 marca 2018 o 23:45

  Porażki już też nie robią na nich wrażenia ;)

  Lubię to: 0
 2. Tomasz

  13 marca 2018 o 16:30

  Jak ładnie Kyle ubrał w słowa to co wszyscy wiedzą, że mały Ajzajasz ma po prostu wielką niewyparzoną gębę :)

  Lubię to: 0

Skomentuj