Marcus Smart ponownie wypada z gry


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 13 marca 2018
Chris Szagola / Newspix.pl

Pech nie opuszcza Boston Celtics. Nie dość, że Kyrie Irving zmaga się z bólem lewego kolana, a ważny zmiennik Daniel Theis musi poddać się operacji i nie wybiegnie już na parkiet w tym sezonie, to teraz jeszcze dochodzą wieści o tym, że Marcus Smart zerwał ścięgno w prawym kciuku i pozostanie poza grą przez czas nieokreślony:

Smart będzie doszukiwał się dodatkowych opinii lekarskich odnośnie swojego kontuzjowanego kciuka i opcjach leczenia.

26-letni obrońca dopiero co wrócił do gry, po tym jak stracił ponad miesiąc rozgrywek w związku z urazem dłoni, którego nabawił się w kuriozalny sposób – rozciął ją, uderzając w szklaną ramkę obrazu wiszącego w pokoju hotelowym.

← powrót do newsów

Komentarze

 1. JWill

  13 marca 2018 o 10:52

  Oglądałem ten mecz, w którym skontuzjował tego kciuka – kocham Smarta, to niesamowity walczak, a pierwsze 9 minut pierwszej kwarty to była jego absolutna dominacja po obu stronach boiska.

  Ciekaw jestem jak potoczy się jego wolna agentura, ale oceniając jego przydatność nie można patrzeć tylko w cyferki, on nadaje defensywną tożsamość swojej drużynie. Marzę o Miami, ale ciężko mi sobie wyobrazić, że Boston go wypuści, chyba że jakaś szalona oferta się trafi od jakiejś z dupy drużyny jak Knicks czy Kings.

  Lubię to: 1
  • The Last Pick

   13 marca 2018 o 12:48

   Jeśli dostanie taką z dupy ofertę to powinien dwa razy się nad nią zastanowić i spojrzeć na przykłady byłych graczy Celtics, którzy odeszli od Stevensa. Czasem lepiej zarobić mniej i grać nie tylko o coś, ale i dla kogo.

   Lubię to: 5
   • Tomasz

    13 marca 2018 o 16:26

    Problem z Marcusem jest taki że On zdecydowanie nie jest “Smart”.

    Lubię to: 6

Skomentuj