Smart: “Uniknąłem poważniejszej kontuzji”


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 23 lutego 2018
Chris Szagola / Newspix.pl

Marcus Smart od czterech tygodni jest poza składem Boston Celtics, po tym jak nabawił się urazu dłoni, uderzając w… obrazek wiszący na ścianie w hotelowym pokoju w Los Angeles.  Smart szybko ruszył do szpitala, bo odłamki szkła pozostawały w jego prawej dłoni i może mówić o naprawdę dużym szczęściu, bo kontuzja mogła na dobre zakończyć jego sezon:

– Wyciągnęli z mojej dłoni kawałek szkła, który miał z 5-7 centymetrów. Powiedzieli mi, że są dwa ścięgna w okolicy małego palca. Szkło znajdowało się dokładnie między nimi. Usłyszałem od lekarzy: “Powinieneś zagrać w totka, ponieważ szkło ominęło ścięgna’. Nie rozumieli, jak to możliwe. Dziękuję Bogu każdego dnia. Mogło być dużo gorzej i cieszę się, że nie jest.

Smart w środę otrzymał zgodę na wznowienie treningów i żałuje swojej głupoty, przez którą stracił 11 spotkań i “zyskał” 20 szwów:

– Byłem zniszczony. Siedzieć na ławce przez coś, na co nie miałeś wpływu to jedno. Inna rzecz, kiedy było to coś, co mogłeś kontrolować. Czułem, że zawiodłem kolegów.

← powrót do newsów

Skomentuj