Porzingis może opuścić nawet cały przyszły sezon


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 20 kwietnia 2018
fot. AP Photo

Właściciel New York Knicks James Dolan przyznał w ostatniej rozmowie z dziennikarzami New York Post, że Kristaps Porzingis może z powodu kontuzji opuścić nawet cały przyszły sezon – wszystko zależy od tego jak dobrze zawodnik poradzi sobie z rehabilitacją.

Porzingis rozegrał w minionych rozgrywkach zaledwie 48 spotkań, po tym jak na początku lutego zerwał ACL w meczu przeciwko Milwaukee Bucks. Przewidywany czas rehabilitacji to około 8-10 miesięcy, co oznaczałoby, że Łotysz mógłby być gotowy do  gry w okolicach grudnia. Słuchając słów Dolana można jednak przypuszczać, że nowojorczycy nie będą forsować powrotu 22-latka na parkiet, tak aby nie narazić go na podobne urazy w przyszłości.

Skrzydłowy Knicks w swoim trzecim sezonie na parkietach NBA zaliczał średnio 22,7 punktu, 6,6 zbiórki i 2,2 bloku na mecz.

← powrót do newsów

Komentarze

  1. rzepka

    20 kwietnia 2018 o 09:59

    Dolan knows shit, news z dupy, tego pana lepiej w ogóle w niczym nie cytować. Jest turbozjebem i do momentu jak nie jebnie na wątrobę to Knicks nic nie osiągną w tej lidze

    EDIT: Poczytałem niezawodnego Isolę z NYDN, link do artykułu http://www.nydailynews.com/sports/basketball/knicks/james-dolan-reminding-knicks-remain-dysfunctional-article-1.3944169 – tam podobna ocena tego pana.

    Lubię to: 3

Skomentuj