Popovich: “Kawhi wróci, kiedy będzie gotowy”


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 2 kwietnia 2018

Nikt nie ma pojęcia, kiedy Kawhi Leonard będzie zdolny powrócić na parkiet – nawet trener San Antonio Spurs Gregg Popovich, który stale pozostaje w kontakcie z zawodnikiem:

– Nie wiem. Nastąpi to, gdy on sam to poczuje i kiedy ludzie naokoło niego stwierdzą, że jest gotowy na powrót. Wróci dopiero, kiedy tak się stanie. Na razie nie jestem w stanie powiedzieć w tej kwestii nic więcej.

Według najnowszych doniesień Leonard już po raz drugi w trakcie trwania sezonu udał się do Nowego Jorku, gdzie wspólnie z własnymi lekarzami będą starali uporać się z kontuzją mięśnia czworogłowego. Lekarze klubu z San Antonio również są obecni w Nowym Jorku, aby na bieżąco monitorować stan zdrowia lidera Ostróg.

Faza playoff zbliża się wielkimi krokami, powrót Kawhia stoi pod znakiem zapytania, ale zarówno sam zawodnik jak i trener Popovich oraz ludzie w organizacji wierzą, że skrzydłowy jeszcze wybiegnie w tym sezonie na parkiet:

– Stara się wydobrzeć. W całym tym wyjeździe do Nowego Jorku chodzi przecież tylko o to. Wrócić do gry, przecież o to chodzi w rehabilitacji, prawda?

← powrót do newsów