Popovich we wtorek spotkał się z Leonardem


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 20 czerwca 2018

We wtorek w San Diego, Kalifornia, doszło wreszcie do spotkania Kawhi’a Leonarda z Greggiem Popovichem. Leonard nie był sam na tym spotkaniu.

Meeting ten został zaplanowany jeszcze zanim w miniony piątek agent Leonarda przekazał do mediów jego żądanie transferu z San Antonio Spurs.

Adrian Wojnarowski, który w środę rano polskiego czasu poinformował o tym spotkaniu podkreślił raz jeszcze, że wg żądania Leonard chciałby zostać przehandlowany do Los Angeles, “najlepiej do Lakers, zamiast Clippers”.

“Woj” dodał, że Leonard nie chce już dłużej grać w San Antonio i zamierza ostrzec drużyny chcące po niego handlować, że w 2019 roku zamierza podpisać kontrakt z Lakers jako wolny agent.

Czyli wypisz, wymaluj identyczne żądanie, które w zeszłym roku zgłosił Indianie Pacers Paul George, zanim został przehandlowany do Oklahomy City Thunder i z dniem 1. lipca wejdzie na rynek wolnych agentów.

Wojnarowski poinformował w środę rano, że jak na razie Spurs nie sprecyzowali drużynom zainteresowanym Leonardem co chcieliby otrzymać za niego w zamian.

Samo spotkanie oczywiście miało załagodzić niezadowolenie Leonarda z zachowania Spurs w procesie rehabilitacji jego mięśnia czworogłowego. Woj dodał, że Leonard uprzednio powiedział swoim ludziom, że nie chce spotykać się z Popovichem i w ostatnim czasie celowo unikał kontaktów ze Spurs. Ci, według doniesień Wojnarowskiego, nie są zmotywowani, żeby pomóc Kawhi’owi dostać się do Lakers.

Jabari Young z “San Antonio Express-News” dowiedział się, że rozmowa była “dobra” i można spodziewać się dalszego emitowania dźwięków pomiędzy dwiema kluczowymi postaciami 5-krotnych mistrzów NBA.

A zdjęcie z ich spotkania, które wkleiliśmy w niedzielę? Okazało się, że pochodzi z 2017 roku.

← powrót do newsów