Philadelphia 76ers pozyskają wybór nr 1 Draftu 2017


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 18 czerwca 2017

Potwierdziły się doniesienia z nocy z piątku na sobotę i faktycznie dojdzie do wymiany Boston Celtics i Philadelphia 76ers.

Wg Adriana Wojnarowskiego z “The Vertical”:

“Philadelphia 76ers uzgodnili warunki pozyskania z Boston Celtics nr 1 Draftu 2017, w ten sposób otwierając sobie drogę do wyboru Markelle’a Fultza.

Filadelfia planuje wysłać Bostonowi nr 3 w czwartkowym drafcie i wybór w I rundzie Draftu 2018, który Los Angeles Lakers muszą przekazać 76ers. Wybór Lakers w 2018 roku trafi do Celtics, jeśli w Drafcie 2018 znajdzie się na miejscach 2-5.

Ale jeśli wybór Lakers nie znajdzie się na miejscach 2-5, wtedy 76ers wyślą do Bostonu wybór w I rundzie Draftu 2019, należący do Sacramento Kings”

Wojnarowski dodał, że jeśli Los Angeles Lakers wybiorą w czwartek z nr 2 Lonzo Balla, wtedy Boston Celtics z nr 3 wybierać będą między dwoma skrzydłowymi Jaysonem Tatumem i Joshem Jacksonem.

Fultz pojawił się w sobotę w Filadelfii, gdzie odbył trening pokazowy i spotkał się z przedstawicielami 76ers. Ten trening był częścią procesu dopinania warunków umowy.

Będąc w Filadelfii, Fultz zdążył sobie cyknąć fotkę z Joelem Embiidem, Benem Simmonsem i Robertem Covingtonem. Robert Covington był wyraźnie zaskoczony, że znalazł się na wspólnym zdjęciu.

Take po wymianie:

Flesz: Danny Ainge wstępnie wygrał wymianę z 76ers

← powrót do newsów