New York Knicks planują zwolnić Joakima Noah


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 9 sierpnia 2018
noah

New York Knicks planują rozwiązać kontrakt z Joakimem Noah we wrześniu, jeżeli do tego czasu nie uda im się znaleźć chętnego zespołu do przejęcia kontraktu zawodnika – to doniesienia Adriana Wojnarowskiego z ESPN:

W ubiegłym sezonie dwukrotny All-Star zagrał zaledwie w siedmiu spotkaniach, spędzając na parkiecie jedynie kilka minut. Jego czteroletni kontrakt podpisany w 2016 roku gwarantuje mu aż 18 milionów dolarów za sezon gry,  co w tym momencie czyni go praktycznie nietransferowalnym.

Noah kilka tygodni temu przekonywał, że w związku z objęciem posady trenera przez Davida Fizdale’a być może otrzyma kolejną szansę, aby przekonać do siebie włodarzy organizacji, ale wygląda na to, że przygoda 33-latka z Nowym Jorkiem powoli dobiega końca.

← powrót do newsów

Komentarze

 1. Chyzio

  9 sierpnia 2018 o 01:18

  waive – tak, ale po co im strech w tym momencie?

  Lubię to: 3
 2. Zdzis

  9 sierpnia 2018 o 08:26

  Po zwolnieniu Noah, ostatnim graczem Wschodu w All-NBA 1st Team (poza Kawhiem) będzie Dwight Howard (ostatni raz 2011–12).

  Ot, taka ciekawostka. (No, jeszcze DWade może być)

  Lubię to: 13
  • fluber

   9 sierpnia 2018 o 12:29

   Biorąc pod uwagę fakt, że Wade nie ma w tej chwili kontraktu, to po zwolnieniu przez Knicks Noah, Dwight Howard będzie nie tylko ostatnim poza Leonardem graczem Wschodu w All-NBA 1st Team, ale także jedynym…
   Na Zachodzie aktualnie gra takich graczy dwunastu…
   Tych trzech graczy ze Wschodu z All-NBA 1st Team ( Noah, Howard, Leonard) zagrało w poprzednim sezonie łącznie 97 meczów. Mniej niż sam LeBron.

   Lubię to: 14
  • The Last Pick

   11 sierpnia 2018 o 22:33

   Fajna ciekawostka, nie zdawałem sobie z tego sprawy i nie wiedziałem czy istnieje jakaś “miara” przewagi zawodników zachodu nad tymi ze wschodu.
   Na obrone east można powiedzieć, że jest tam sporo przyszłych All-NBA. Roczniki 94 wzwyż.

   Lubię to: 0
 3. GroszekMC

  10 sierpnia 2018 o 21:45

  Ale co zarobił to jego $$$$

  Lubię to: 0

Skomentuj