Noel nie żałuje odrzucenia $70 mln od Mavs


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 15 grudnia 2017
fot. AP Photo

Latem tego roku Nerlens Noel zrezygnował z gorącej oferty, którą zaproponowali mu Dallas Mavericks. 70 milionów dolarów za cztery lata gry nie przekonały młodego centra i zdecydował się on na podpisanie rocznej oferty kwalifikacyjnej o wartości 4,1 miliona dolarów.

Noel liczył na to, że w obecnym sezonie podbije swoją wartość i w przyszłe wakacje jako niezastrzeżonemu wolnemu agentowi uda mu się złożyć podpis pod jeszcze wyższą umową, ale biorąc pod uwagę jego słaby sezon, ofensywne ograniczenia, słabnącą pozycję typowego centra w lidze i brak porozumienia z trenerem Rickiem Carlisle, ciężko będzie mu znaleźć chętnego wyłożyć równie wysoki kontrakt, jak ten, który odrzucił. Noel w ostatniej rozmowie z dziennikarzami przyznał jednak, że nie żałuje swojej decyzji:

– Nie żałuję niczego. Nie denerwuję się, bo znam swoje możliwości, wiem na co mnie stać. Wiem co potrafię robić na parkiecie i mogę to robić każdej nocy, jeżeli tylko będę miał ku temu okazje.

Póki co Noel nie miał zbyt wiele okazji, aby pokazać swoje umiejętności. Zanim operacja kciuka wykluczyła go z gry, zdążył rozegrać 18 spotkań, w których notował 4 punkty i 4 zbiórki w 12,5 minuty gry.

← powrót do newsów

Komentarze

 1. jozue21@o2.pl

  15 grudnia 2017 o 09:55

  A ktoś zaoferuje mu więcej jak gra tylko po 10 min? Chyba się nie spodziewał tego, że będzie grał tak mało.

  Lubię to: 0
 2. Nobrainer

  15 grudnia 2017 o 18:39

  Ja takze nie zaluje ze w kwietniu tego roku nie zainwestowalem w BTC, absolutnie nie

  #bol dupy lvl 100

  Lubię to: 4

Skomentuj