Napięcie na lini CP3 – Rockets


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 23 czerwca 2018

Chris Paul aktywnie rekrutuje LeBrona Jamesa do Houston Rockets, odkładając na razie swoją własną wolną agenturę na dalszy plan. Adrian Wojnarowski z ESPN jest zdania, że podpisanie nowej umowy CP3 z Rockets to tylko kwestia czasu, ale zupełnie inne zdanie na ten temat ma Chris Broussard z Fox Sports, który uważa, że droga do podpisu rozgrywającego nie będzie dla Rakiets usłana różami:

– Z tego co się dowiedziałem, istnieje pewne napięcie na linii Houston – Paul. Z pewnością przed rokiem obie strony zawarły coś na kształt dżentelmeńskiej umowy odnośnie maksymalnego kontraktu dla zawodnika, ale wygląda na to, że Rockets nie są już tego tego tacy pewni. Mogą mieć swoje powody, aby nie dawać Paulowi pięcioletniej umowy, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że zmienił się właściciel, który ma inne zdanie na ten temat.

Broussard jest zdania, że finalnie CP3 zostanie w Teksasie, jednak do zakończenia negocjacji jest jeszcze daleka droga. Czas działa na niekorzyść Rockets, którzy marzą o pozyskaniu LeBrona Jamesa, a nie wyklarowana przyszłość jego kolegi może ten i tak ciężki proces jeszcze dodatkowo utrudnić.

Oprócz Paula wolnymi agentami w drużynie Rockets będą również: Clint Capela, Trevor Ariza, Luc Mbah a Moute, Joe Johnson, Troy Williams i Gerald Green.

← powrót do newsów