Mike Malone utrzyma posadę trenera Nuggets


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 15 kwietnia 2018
fot. League Pass

Denver Nuggets oficjalnie ogłosili, że trener Mike Malone zachowa swoje stanowisko i tym samym wypełni obowiązujący go jeszcze przez jeden sezon kontrakt:

– Przez kilka ostatnich tygodni sezonu regularnego Malone pokazał, że potrafi wykonać wspaniałą pracę. Myślał i działał nietuzinkowo, kreatywnie, a to przynosiło efekty. Wykonał fantastyczną pracę. Widać progres w każdym aspekcie gry naszej drużyny.

Denver Nuggets ostatecznie nie zdołali awansować do gazy playoff, ponieważ w bezpośrednim pojedynku o awans przegrali z Minnesota Timberwolves. Swój sezon zakończyli jednak z niezłym bilansem 46-36 i w przyszłym sezonie zapewne również będą liczyć się w walce o premiowane awansem miejsce w pierwszej ósemce Zachodu.

← powrót do newsów

Komentarze

  1. rzepka

    15 kwietnia 2018 o 15:50

    Simmons w podcascie fajnie powiedział: “Jesteś Mike Malone, masz 4 sekundy do konca meczu, piłkę z boku i sezon on the line – w tym momencie wyciagasz z kieszeni zagrywkę cud, taką, którą chowałeś na te właśnie chwile w życiu. A tymczasem co rozrysował MM? Piłka do Jokica i niech się dzieje wola nieba. A tymczasem 4 sekundy to kawał czasu, wystarczy na parę podań i wyjść po zasłonach. Zwolniłbym go od razu po ostatnim gwizdku”

    I to w sumie prawda

    Lubię to: 10

Skomentuj