Mike Conley wypada z gry na czas nieokreślony


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 18 listopada 2017

Mike Conley podda się różnym nieinwazyjnym zabiegom, aby wspomóc proces leczenia pobolewającej pięty i ścięgna Achillesa w lewej nodze. Taka decyzja zapadła w piątek po konsultacjach niezależnych lekarzy ze sztabem medycznym Memphis Grizzlies.

Conley nie wybiegł na parkiet w środę, gdy Grizzlies ulegli 113:116 Indianie Pacers. W pierwszej piątce zastąpił go Mario Chalmers.

– To smutne, ale oglądanie jak gra z takim bólem, naprawdę próbuje walczyć mimo to, było jeszcze gorsze. Oczywiście rozumiemy go. To frustrujący proces. Tak wiele pracował latem, aby być gotowym do gry w stylu, jaki chciałem narzucić i z jakiegoś powodu ten uraz nie daje mu o sobie zapomnieć – wspomniał trener David Fizdale.

Klub nie podał przybliżonej daty powrotu zawodnika do gry, ale kolejnych wieści na temat zdrowia rozgrywającego Grizzlies możemy spodziewać się za około dwa tygodnie.

Conley rozegrał póki co 12 spotkań w tym sezonie i zaliczał średnio 17,1 punktu, 2,3 zbiórki, 4,1 asysty w ciągu 31,1 minut na boisku.

← powrót do newsów