Mike Budenholzer spotkał się z władzami Suns


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 18 kwietnia 2018
fot. Curtis Compton / Newspix.pl

Mike Budenholzer spotkał się w poniedziałek i wtorek z przedstawicielami Phoenix Suns, aby rozważyć możliwość objęcia posady szkoleniowca drużyny:

Budenholzer w ciągu dwóch dni odbył rozmowy z generalnym menadżerem Ryanem McDonoughem i właścicielem Robertem Sarverem.

Atlanta Hawks wydali zgodę Suns na spotkanie z ich wciąż aktualnym trenerem, ale obie strony są otwarte na zakończenie współpracy. Niewykluczone, że Hawks będą domagać się od Suns jakieś rekompensaty np. picku w drugiej rundzie Draftu. Kontrakt 48-latka obowiązuje jeszcze przez dwa lata i gwarantuje mu ponad 13 milionów dolarów.

Suns ciągle rozważają kilku innych kandydatów na trenera, ale w tej chwili Budenholzer wydaje się mieć największe szanse na angaż.

← powrót do newsów

Komentarze

 1. Paszczak

  19 kwietnia 2018 o 00:14

  Devin Booker powiedział, że ma dosyć oglądania PO w TV i nagle Suns rozmawiają z jednym z najlepszych trenerów w lidze. Podoba mi się.

  Lubię to: 13
 2. Zupinho

  19 kwietnia 2018 o 10:36

  Pojawia się szansa, że talent jaki gromadzony jest w Arizonie nie zostanie zmarnowany. Ogarnięty treneiro dla młodej utalentowanej grupy to podstawa. Giannis będzie spoglądał z zazdrością ;)

  Lubię to: 7
 3. Pull Up z mid-range

  19 kwietnia 2018 o 12:28

  Jeśli miałbym wybór między Budenholzerem a Aytonem ani chwili bym się nie zastanawiał i brał takiego trenera zamiast kolejny potencjalny talent a oni mogą mieć to i to.Nie jaram się bo to cały czas organizacja Phoenix ale byłoby fajnie gdyby coach B pchnął ten talent do góry i Paco Book zaczął wygrywać.

  Lubię to: 8

Skomentuj