Michael Porter Jr. może nie zagrać w przyszłym sezonie


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 23 czerwca 2018

Problemy zdrowotne Michaela Portera Jr. spowodowały, że zawodnik, który jeszcze kilka miesięcy temu typowany był do Top 3 Draftu, ostatecznie skończył wybrany z czternastym numerem przez Denver Nuggets.

Prezydent Nuggets Josh Kroenke w ostatniej rozmowie z Marcem J. Spearsem z Undefeated nie jest pewny, czy zobaczymy Portera podczas Ligi Letniej, ani nawet czy młody zawodnik w ogóle zadebiutuje w przyszłym sezonie na parkietach NBA. Kroenke wierzy w talent 19-latka, jednak zdaje sobie sprawę z tego, że kontuzja pleców, z którą zmagał Porter zmagał się przez ostatni rok, to coś czemu należy się bacznie przyglądać:

– Michael to niesamowity talent, dlatego byliśmy nieco zaskoczeni widząc go dostępnego, kiedy wybieraliśmy z naszym numerem. Znamy ryzyko jakie wiąże się z jego problemami zdrowotnymi, ale mocno wierzymy, że dużo pracy i jego silna wola do treningów pozwoli mu odnaleźć się w naszej młodej i obiecującej drużynie.

Sam zawodnik w noc Draftu zapewniał, że zrobi wszystko co w jego mocy, aby zostać najlepszym draftowym wyborem w historii Nuggets:

 

← powrót do newsów