Masai Ujiri przeprasza DeMara DeRozana za “nieporozumienie”


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 21 lipca 2018
fot. AP Photo

Prezydent Toronto Raptors spotkał się wczoraj z dziennikarzami w sprawie wymiany z San Antonio Spurs i przeprosił DeMara DeRozana za “nieporozumienie”. Były lider Raptors czuje się okłamany, ponieważ był przekonany, że podczas spotkania w Las Vegas dostał jasny sygnał, że nie zostanie wytransferowany. Masai Ujiri przekonuje, że nigdy nie powiedział mu niczego takiego, ale bierze winę na siebie za błąd w komunikacji i nieporozumienie.

“Odbyłem rozmowę z DeMarem podczas ligi letniej i naprawdę tak chciałbym to zostawić. Rozmawialiśmy… Myślę, że moim błędem było mówienie o tym, czego oczekujemy od niego w przyszłości. Więc niekoniecznie mówiłem o wymianie, ale czego oczekuje od niego i to było to niedomówienie.”

Co na to DeMar?

Ujiri mówił również o tym jak docenia ogromny wkład DeRozana w organizację, jednak nie mógł przepuścić okazji pozyskania jednego z pięciu najlepszych zawodników, bo taka szansa zdarza się niezwykle rzadko.

Komentarze

 1. drag

  21 lipca 2018 o 09:58

  Masai,weż nie pierdol.
  Jakbyś powiedział-DeMar,przepraszam ale wiesz jak jest.To jest biznes i grube pieniądze,musiałem spróbować bo taka moja robota.To bym zrozumiał.
  Ten cytat powyżej to takie pierdolenie,byle coś powiedzieć.
  Klasyczny przykład przepuszczenia okazji żeby milczeć.Szkoda DeRozana,mam nadzieję że Spurs wyjdą mu na dobre.

  Lubię to: 16

Skomentuj