LeBron James zadowolony z ruchów Cavaliers


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 11 lutego 2018
fot. AP Photo

LeBron James przyznał w piątek, że podobają mu się ruchy poczynione przez Cleveland Cavaliers tuż przed zamknięciem okienka transferowego. Cavs pozyskali Jordana Clarksona i Larry’ego Nance’a Jr. z Los Angeles Lakers oraz Rodneya Hooda z Utah Jazz i Georga Hilla z Sacramento Kings.

– Myślę, że staliśmy się młodszym, bardziej atletycznym zespołem. Dodaliśmy przy tym trochę shootingu. Więc zobaczymy, jak to wszystko się połączy. Podobają mi się elementy, które do nas trafiły.

Cavaliers będą musieli szybko wkomponować wspomnianą czwórkę do rotacji:

– To część mojej pracy, aby jak najszybciej ich zintegrować. Wiem, że sztab szkoleniowy i trener Lue również będą nad tym pracować, ale to moje zadanie, abyśmy wszyscy byli po tej samej stronie i mogli osiągać to, co chcemy. Nie mogę się doczekać, aż tu przybędą. Wszyscy czterej to całkiem mądrzy goście, więc powinno być fajnie.

Aby wstrzyknąć świeżą krew do umierającego zespołu, Cavaliers wymienili aż sześciu graczy: Isaiaha Thomasa, Dwyane’a Wade’a, Jae Crowdera, Channinga Frye’a, Imana Shumperta i Derricka Rose’a.

– Zawsze jest ciężko, kiedy tracisz kolegów z drużyny. Trade deadline to trudny czas dla każdego. Życzyłbym sobie, by to wszystko wyglądało lepiej, ale wszystkim sześciu chłopakom życzę… najlepszego.

← powrót do newsów

Skomentuj