LeBron: “Szczęście rodziny jest najważniejsze”


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 10 kwietnia 2018
lebron-james

Wolna agentura LeBrona Jamesa zbliża się wielkimi krokami, a im bliżej tego momentu, tym więcej będzie doniesień na temat tego, gdzie w przyszłym sezonie będzie występował najlepszy zawodnik świata. Lider Kawalerzystów stara sięą jednak skupić na aktualnych wyzwaniach:

– Nie lubię tego typu rzeczy. Jestem typem gościa, który żyje daną chwilą. Skupiam się na tym co jest do zrobienia, nie myśląc zbyt wiele o przyszłości.

W ostatniej rozmowie z dziennikarzami przyznał w każdym razie, co będzie dla niego najważniejsze w kontekście decyzji, jaką będzie musiał podjąć w nadchodzące wakacje:

– Moja rodzina. To dla mnie najważniejsze. Dalej chcę też wygrywać, to przecież oczywiste. Wiem, że nadal jestem w stanie. Ale najważniejsza dla mnie jest rodzina, dlatego chcę, aby to oni czuli się dobrze. Decyzje dotyczące tego, gdzie będziemy żyli, podejmujemy wspólnie, bez wyjątku. Rodzina i wygrywanie.

Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy coraz więcej mówi się o tym, że James może po raz drugi chcieć opuścić swój rodzinny stan Ohio.

Na liście życzeń Króla oprócz Cavs mają się podobno znajdować trzy drużyny: Los Angeles Lakers, Houston Rockets oraz Philadelphia 76ers.

← powrót do newsów

Komentarze

 1. GroszekMC

  10 kwietnia 2018 o 09:42

  Lakers < wygrywanie

  Lubię to: 1
 2. michcio

  10 kwietnia 2018 o 09:44

  Wszystkie żony zawsze chcą do LA!

  Lubię to: 9
 3. ClydeGlide

  10 kwietnia 2018 o 11:49

  Każdy z nich mówi że nie myśli o przyszłości, ale przyszłość ich rodziny jest najważniejsza. Więc chyba jednak o niej myśli ;)

  Lubię to: 8
  • The Last Pick

   10 kwietnia 2018 o 12:06

   Nie myśli teraz o przyszłości w NBA, ale pomyśli po zakończeniu sezonu i będzie kierował się komfortem swojej rodziny.
   Choć i tak nikt poza nim i Jego żoną nie wie gdzie go najbardziej ciągnie, ale nie zdziwilbym się gdyby serio o tym jeszcze nie myślał bo jest profesjonalistą i takie myślenie może odbić się na grze Jego i zespołu.

   Lubię to: 4
 4. czardi

  10 kwietnia 2018 o 15:26

  Jeśli się nie mylę, to Bronny zaczyna od nowego roku HS, także zważając na dobro rodziny, nie będzie większego problemu z przenosinami do Philly ;)

  Lubię to: 0

Skomentuj