LeBron znowu odczuwa ból w kostce, kończy preaseason


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 12 października 2017
lebron

LeBron James nie wybiegnie już na parkiet w fazie przedsezonowej, ponieważ ponownie uszkodził lewą kostkę w ostatnim sparingu z Chicago Bulls, który zakończył z 17 punktami, ale i 7 stratami, będąc wyraźnie poza rytmem:

Lider Cavs nie będzie trenował w czwartek i opuści ostatni sprawdzian swojej drużyny przed rozpoczęciem sezonu w piątek przeciwko Orlando Magic.

James boryka się z ową kostką od drugiego dnia obozu przygotowawczego, gdy podczas wewnętrznej gierki niefortunnie stanął na nodze Cedi Osmana. Z tego powodu opuścił dwa pierwsze mecze sparingowe przeciwko Pacers i Hawks i nawet po swoim debiucie w preaseason wspomniał, że nie wyleczył jeszcze urazu w 100% i chciał sprawdzić, na ile noga mu pozwala:

– Grałem mimo dokuczliwości. Po prostu chciałem spróbować i sprawdzić swoją nogę, zobaczyć, jak moja kostka zareaguje, gdy dzisiaj zagram. Chciałem mieć tą świadomość, że przetestowałem ją jeszcze przed startem sezonu.

Cavaliers otwierają sezon 17 października pojedynkiem z Boston Celtics i w tej chwili występ Jamesa wcale nie jest przesądzony.

← powrót do newsów

Komentarze

 1. lukostro

  12 października 2017 o 10:37

  LeBron is DONE, bez dwóch zdań :)

  Lubię to: 5
 2. KWRK

  12 października 2017 o 11:55

  Boi się grać z Bostonem.

  Lubię to: 5

Skomentuj