LeBron martwi się o posadę Tyronna Lue


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 21 stycznia 2018
fot. League Pass

Kiepska passa Cleveland Cavaliers trwa nadal i póki co nie wiadomo, co mogłoby pomóc wicemistrzom NBA wydostać się z dołka. Kawalerzyści przegrali siedem z ostatnich dziesięciu spotkań i teraz z bilansem 27-18 znajdują się już zaledwie o 1,5 spotkania przed piątymi Washington Wizards – czyli od miejsca, które nie gwarantowałoby im przewagi parkietu w pierwszej rundzie playoff. LeBron James po sobotniej porażce z Oklahoma City Thunder został zapytany przez dziennikarzy o swoje przemyślenia na temat przyszłości trenera Tyronna Lue i jego ewentualnego zwolnienia:

– Mam nadzieję, że nie zostanie zwolniony, ale nic na ten temat nie wiem. Nie wiem co dalej stanie się z naszym zespołem. Nie mam zielonego pojęcia, jakie rozmowy są prowadzone teraz na wysokim szczeblu managementu. Ja ze swojej strony staram się jak najlepiej przygotowywać siebie i kolegów do wyjścia na parkiet w kolejnych spotkaniach.

Przed Cavaliers teraz dwa dni odpoczynku, które na pewno przydadzą się na zebranie myśli. We wtorek natomiast czeka ich wyjazd do Teksasu, gdzie zmierzą się z tamtejszymi San Antonio Spurs.

← powrót do newsów

Komentarze

  1. krog

    23 stycznia 2018 o 14:28

    No to bedzie “Lue go”. Patrząc na poprzednie wypowiedzi LeBrona tu chyba jasno pokazał brak swojego poparcia.

    Lubię to: 0

Skomentuj