LeBron i CP3 niekoniecznie chcą grać razem


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 15 grudnia 2017
lebron-2

Kilka dni temu w mediach pojawiła się rewelacja, jakoby Houston Rockets włączyli się do wyścigu po podpis LeBrona Jamesa, który w przyszłym roku może zostać wolnym agentem.

Rockets mają zespół, który może spróbować przeciwstawić się dominacji Golden State Warriors i dla Jamesa taka perspektywa wydawać mogłaby się co najmniej godna przemyślenia. Dodatkowo w zespole Rakiet od tego sezonu na pozycji rozgrywającego występuje Chris Paul – jeden z najbliższych przyjaciół Króla. CP3 przeniósł się do Teksasu latem i na razie nie ma powodów do narzekań, gdyż drużyna prowadzona przez niego i Jamesa Hardena ma obecnie najlepszy bilans w lidze i kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa.

Rakiety nie mają wolnych pieniędzy, aby zakontraktować LeBrona i dużo w tym kontekście mówiło się o możliwych roszadach w składzie bądź próbie skłonienia Jamesa i Paula – który również będzie w wakacje wolnym agentem – do obcięcia swoich pensji.

Ligowe źródła podają jednak, że ta ostatnia opcja jest bardzo mało prawdopodobna, gdyż mimo tego, że zarówno King James jak i Paul chcieliby grać wspólnie, to raczej nie kosztem maksymalnej wypłaty.

Koncepcja wspólnej gry za wszelką cenę wspomnianej dwójki jest według tych samych źródeł mocno wyolbrzymiona i nie ma dużo wspólnego z rzeczywistością.

← powrót do newsów

Skomentuj