Lakers pozostają aktywni przed trade deadline


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 16 lutego 2017
fot. AP Photo

GM Los Angeles Lakers Mitch Kupchak przyznaje, że przed trade deadline dużo może się zmienić w kwestii składu Jeziorowców, gdyż władze drużyny pozostają niezwykle aktywne w poszukiwaniu ewentualnych wymian:

– Tak, jesteśmy wyjątkowo aktywni w tym aspekcie. Mówiąc szczerze dzieje się tak dlatego, że w porównaniu do poprzednich trzech, czterech lat mamy w naszej drużynie wielu młodych zawodników, których talent jest tematem potencjalnego zainteresowania innych zespołów. Trzeba przyznać, że prowadzimy w tym momencie dużo więcej konkretnych rozmów na temat wymian niż w ostatnich latach.

Warto jednak zaznaczyć, że ostatnio w kontekście wymian pojawiały się głównie nazwiska zawodników starszych niż mogłaby to sugerować wypowiedź Kupchaka. 30-letni Louis Williams oraz 31-letni Nick nomen omen Young zdają się być najbardziej zagrożeni wyprowadzką z Los Angeles. Williams przekonuje, że nie przykłada wagi do plotek, ale jednocześnie jego wypowiedź daje nam zrozumienia, że coś może być na rzeczy:

– Ja po prostu gram. Jestem takim trochę graczem starej szkoły, jeżeli chodzi o moje podejście. Gram dla drużyny, której koszulkę mam akurat na sobie, nie mam jednak żadnego interesu we wsłuchiwaniu się w plotki.

← powrót do newsów

Komentarze

  1. melquiadesmo

    17 lutego 2017 o 01:18

    Najnowsze newsy, czy tylko mnie kłuje to w oczy?

    Lubię to: 6

Skomentuj