Klay Thompson w Warriors do końca kariery?


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 19 sierpnia 2018

Klay Thompson z Golden State Warriors już w następne wakacje może zostać wolnym agentem i spróbować swoich sił jako lider w innej drużynie, ale według ojca zawodnika nic takiego nie będzie mieć miejsca – Klay ma zostać w Oakland do końca swojej kariery:

– Możecie być tego pewni, Klay zakończy swoją karierę w uniformie Warriors. Będzie występował w hali Warriors przez najbliższe 7-8 lat. Dubs nie rozpadną się tak jak chicagowskie Byki z Michaelem Jordanem. Właściciele drużyny na to nie pozwolą. Oni są Warriors, jesteśmy w Kalifornii, mamy wspaniałą nową halę – pieniądze nie są tutaj żadnym problemem.

Thompson może być jednym z kilku wielkich nazwisk na rynku wolnych agentów w przyszłym roku – oprócz niego nowe kontrakty mogą podpisać: Kawhi Leonard, Kyrie Irving, Jimmy Butler czy Kevin Durant. Jeżeli wierzyć jednak słowom ojca Klaya, to bardzo prawdopodobne, że w przeciągu najbliższych miesięcy obie strony – Thompson i Warriors będą starali porozumieć się w kwestii przedłużenia kontraktu.

← powrót do newsów