Clippers planują powalczyć o Kawhia Leonarda


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 16 kwietnia 2018
kawhi

Niepewna przyszłość Kawhia Leonarda w San Antonio daje innym organizacjom nadzieje na to, że w nadchodzącym offseason uda się pozyskać lidera Ostróg w wymianie. Jedną z takich drużyn są Los Angeles Clippers, którzy w przeciągu ostatnich kilku miesięcy pozbyli się swoich dwóch najlepszych zawodników – Chrisa Paula i Blake’a Griffina – i teraz ostrzą sobie zęby na urodzonego w Los Angeles 26-latka:

Kontrakt dwukrotnego zdobywcy nagrody Defensive Player of the Year obowiązuje do 2020 roku, przy czym sezon 2019/20 jest w tym wypadku opcją zawodnika. W nadchodzące wakacje Spurs będą mogli zaoferować Leonardowi maksymalne przedłużenie kontraktu o wartości około 219 milionów dolarów za pięć lat gry.

← powrót do newsów

Komentarze

 1. Pull Up z mid-range

  17 kwietnia 2018 o 10:06

  Clipps lubią podatnych na kontuzje.Trudna sytuacja nie wiadomo ile Kawhi jest wart i kim po praktycznie roku przerwy jest sportowo jak i mentalnie.

  Lubię to: 4
 2. Arek Aaron rzutzdystansu.wordpress.com

  17 kwietnia 2018 o 22:38

  Kawhi powinien isc do Cleveland i grać z LeBronem o mistrzostwo. Ale do CAVS wtedy jeszcze przynajmniej 1-2 zawodników wyższej klasy powinni sprowadzić. LeBron powinien według mnie zostać w Cleveland jeżeli chce budować konkretne i prawdziwe legacy. To moje zdanie.

  Lubię to: 1
  • ToTylkoJa

   17 kwietnia 2018 o 23:21

   Właśnie. Historia pokazała, że LeBron musi mieć obok siebie min. dwóch top 15 graczy NBA aby zdobyć mistrzostwo. A i to czasem nie pomaga.

   Lubię to: 3
 3. Arek Aaron rzutzdystansu.wordpress.com

  17 kwietnia 2018 o 22:39

  Kawhi powinien isc do Cleveland i grać z LeBronem o mistrzostwo.

  Lubię to: 0
 4. Siska

  17 kwietnia 2018 o 23:09

  LeBron powinien iść do SAS i grać z Kawhi o mistrzostwo.

  Lubię to: 6
 5. mruk

  18 kwietnia 2018 o 00:44

  wkur..a mnie jak czytam takie bzdety. Mamy PO, najważniejszy okres w sezonie, a oni zachowują się jakby mieli sezon ogórkowy. Żaden zespół nie bedzie lepszy niż Spurs dla KL. I to nie podlega dyskusji. Można tworzyć bajki o lepszych rynkach dla niego (kasa, popularność, własna linia butów w Jordan Brand, etc), tylko to nie ten typ, Nie zrobisz “gwiazdy” ze spokojnego człowieka jakim jest KL. A nawet jeśli to tylko ze szkodą dla niego. Ma szanse zostać legendą na miarę TD dla Spurs, a nawet go przebić… życzę mu zdrowia – zresztą wszystkim:) – i powrotu w jeszcze lepszej formie.
  Dla mnie podpisze maxa latem, więc kasy mu nie zabraknie. A koszulki i buty i tak będą się sprzedawać jak ranne pieczywo. I oby LeBron dołączył do Spurs. To byłoby coś…

  Lubię to: 4

Skomentuj