Julius Randle chce podpisać kontrakt z kontenderem


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 19 maja 2018

W nadchodzącym offseason Los Angeles Lakers będą dysponowali dużą ilością wolnej gotówki i nie od dziś wiadomo, że szykują się na podpisanie przynajmniej jednego maksymalnego kontraktu z graczem o statusie gwiazdy. Zanim jednak przyjdzie czas, aby podpisywać umowy z nowymi graczami, trzeba będzie zastanowić się, co zrobić z tymi, którym kontrakt z drużyną Jeziorowców kończy się już za kilka tygodni.

Tymczasem Julius Randle, który w lipcu zostanie zastrzeżonym wolnym agentem nie ukrywa, że chciałby dołączyć do drużyny, która będzie walczyć o najwyższe cele:

– Chcę rywalizować na najwyższym stopniu. Chcę znaleźć się w miejscu, w którym będę mógł rozwijać się jako koszykarz. Pragnę poczuć na własnej skórze walkę w playoffach i czerpać z tego doświadczenie.

Przyszłość Randle’a w Lakers może zależeć od tego, ile pieniędzy Lakers będą potrzebowali na zakontraktowanie gwiazd. Oprócz Lakers jest natomiast niewiele klubów, które w wakacje będą dysponowały wystarczającą ilością gotówki, aby przekonać do siebie młodego skrzydłowego. Oprócz Indiany Pacers i Philadelphii 76ers żadna z pozostałych ekip nie znalazła się w tym roku w playoffach i w kolejnym sezonie ma na to raczej nikłe szanse.

← powrót do newsów