Jahlil Okafor dołącza do Pelicans


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 9 sierpnia 2018
fot. Steven M. Falk / Newspix.pl

Wolny agent Jahlil Okafor porozumiał się z New Orleans Pelicans w sprawie dwuletniego kontraktu – takie informacje przy pomocy Twittera przekazał Adrian Wojnarowski z ESPN:

Według ligowych źródeł Woja dwuletni kontrakt jest tylko częściowo gwarantowany w pierwszym sezonie, natomiast drugi rok jest w tym wypadku opcją drużyny – mocne obostrzenia w umowie jak na kogoś, kto raptem trzy lata temu został wybrany z trzecim numerem w Drafcie.

W grudniu ubiegłego roku 22-latek został wytransferowany z Philadelphia 76ers do Brooklyn Nets, jednak w Nowym Jorku również nie potrafił odnaleźć swojego miejsca. W 26 spotkaniach rozegranych dla drużyny Siatek notował średnio 6,4 punktu i 2,9 zbiórki.

← powrót do newsów

Komentarze

 1. Pelicans

  9 sierpnia 2018 o 09:31

  Półtora roku temu Demps oferował Sixers za Okafora picki a dzis praktycznie skradł go za darmo.Mam nadzieję że Okafor odbuduje swoja pozycję w Nowym Orleanie i z kwartetem HOLIDAY-Randle-Miro-AD zaprowadzi Pels wysoko.

  Lubię to: 3
  • grasshooper

   9 sierpnia 2018 o 10:58

   Miał się odbudować już w Nets a praktycznie spędził tamtejszy okres na ławce.Według mnie jego kariera w NBA dobiega końca i za 2 lata będzie przekonywał do siebie kluby w Europie albo Chinach.

   Lubię to: 7

Skomentuj