Jabari Parker blisko dołączenia do Bulls


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 14 lipca 2018
fot. AP Photo

Adrian Wojnarowski z ESPN donosi na Twitterze, że wolny agent Jabari Parker i Chicago Bulls prowadzą zaawansowane rozmowy w sprawie kontraktu dla zawodnika:

W związku z zastrzeżoną wolną agenturą Parkera Milwaukee Bucks będą mieli po wystosowaniu oficjalnej oferty kontraktu 48 godzin, aby wyrównać propozycję innego zespołu.

Parker w przeciągu ostatnich dni dal wszystkim do zrozumienia, że gra w rodzinnym mieście jest dla niego spełnieniem marzeń i dużo wskazuje na to, że 23-letni skrzydłowy będzie chciał dopiąć swego – tym bardziej, że drużyna z Milwaukee nie wykazuje większych chęci do zatrzymania go.

Drugi wybór Draftu 2014 nie potrafi do końca ujawnić swojego potencjału, gdyż w trakcie trwania swojej krótkiej kariery już dwukrotnie zdążył kontuzjować ACL. W dwóch ostatnich latach udało mu się rozegrać w sumie zaledwie 82 spotkania.

← powrót do newsów

Komentarze

  1. Pull Up z mid-range

    14 lipca 2018 o 08:58

    Kluczowy ruch dla przyszłości Bulls to nie jest,ale perełką league passa w przyszłym sezonie stać się mogą.Obawiam się tylko czy trio Parker LaVin Dunn to nie jest zbyt samolubna mieszanka,szczególnie jeśli na pierwszą opcję mają kreować Lauriego.

    Lubię to: 3

Skomentuj