Dwyane Wade może otrzymać ofertę z Chin


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 21 lipca 2018
fot. AP Photo

Weteran ligowych parkietów Dwyane Wade jak na razie nie podjął decyzji dotyczącej swojej przyszłości w NBA – zostać jeszcze jeden sezon, czy też definitywnie ogłosić przejście na emeryturę. Tymczasem według najnowszych wieści na horyzoncie pojawia się nieoczekiwanie trzecie opcja, czyli przeprowadzka do Chin – via Sportando:

Podczas gdy Miami Heat mogą zaproponować Wade’owi taxpayer mid-level exception o wartości 5,3 miliona dolarów, chiński zespół Xinjiang Flying Tigers szykuje podobno “super ofertę”, która ma nakłonić 12-krotnego All-Stara do kontynuowania kariery za oceanem.

Do przeprowadzki do Chin namawia Wade’a jego długoletni klubowy kolega Udonis Haslem, który twierdzi, że ta opcja wcale nie jest tak nieprawdopodobna jak mogłaby się wydawać na pierwszy rzut oka. Tym bardziej, że Wade’a łączy z chińskim rynkiem niedawno podpisany dożywotni kontrakt ze sportową firmą Li-Ning, która produkuje sygnowane obuwie dla trzykrotnego mistrza NBA.

← powrót do newsów

Komentarze

  1. JuniorNDM

    22 lipca 2018 o 00:31

    Elo, mam pytanko, czy ktoś wie kiedy będzie aktualizacja bazy basketball reference w składach i kontraktach? Sporo się zadziało. W zeszłym roku nie zapisałem sobie kiedy zobaczyłem już tam zmiany. Dzieki jak coś za info.

    Lubię to: 0

Skomentuj