Dennis Schroder widzi się w innym zespole


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 14 maja 2018
Curtis Compton / Newspix.pl

Podczas ostatniej rozmowy z niemieckimi mediami rozgrywający Atlanta Hawks – Dennis Schroder zdradził, że w najbliższym czasie będzie chciał przedyskutować z władzami drużyny swoją dalszą przyszłość:

24-latek stwierdził, że uwielbia grę dla Hawks i dobrze czuje się w Atlancie, ale generalnie ma ochotę spróbować gry gdzie indziej, a idealnym miejscem dla niego może się okazać Indiana Pacers lub Milwaukee Bucks.

Siedemnasty numer Draftu 2013 ma przed sobą jeszcze trzy lata ważnego kontraktu z Hawks. Za każdy rok gry Niemiec zarobi dokładnie 15,5 miliona dolarów. Dla Schrodera miniony sezon był statystycznie najlepszym w karierze – notował średnio 19,4 punktu, 2,4 zbiórki, 6,2 asysty i 1,1 przechwytu na mecz.

← powrót do newsów

Komentarze

 1. Lanfaust

  15 maja 2018 o 14:39

  Zrozumiałe. Pytanie, czy jakiś inny zespół widzi Schrodera w swoim składzie

  Lubię to: 3
 2. kamil22kp@onet.pl

  15 maja 2018 o 15:01

  Niewykluczone ,że jeśli Budenholzer dostanie robotę w Bucks to będzie dealował Bledsoe`a za Shroedera. W Milwaukee jest sporo graczy do zdobywania punktów, a oni potrzebują prawdziwej jedynki. Nie wiem kiedy schodzi kontrakt Bledsoe`a ,ale chyba już niedługo i Atlanta mogłaby mu pomóc w robieniu statystyk w tankującym zespole.

  Lubię to: 0

Skomentuj