Dennis Schroder w OKC, Melo w drugą stronę


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 19 lipca 2018
fot. AP Photo

Atlanta Hawks wreszcie znaleźli nowy klub dla Dennisa Schrodera.

24-letni rozgrywający wylądował w Oklahoma City Thunder. W zamian do Atlanty trafia oczywiście Carmelo Anthony, którego kontrakt wkrótce zostanie wykupiony. Rozmowy trwały od kilku dni.

Carmelo ma zostać zwolniony, dodaje Woj. W ostatnim tygodniu rozmawiał z przedstawicielami Houston Rockets i Miami Heat. Faworytem są Rockets.

W wymianie znalazł się też Mike Muscala, który od razu został przehandlowany do Philadelphii 76ers. Sixers w zamian oddali dwóch zawodników – Timothe Luwawu-Cabarrot trafił do Thunder, a Justin Anderson do Hawks.

Szczegóły odległego wyboru Thunder, który trafił do Hawks:

 

← powrót do newsów

Komentarze

  1. Piotr Z

    19 lipca 2018 o 23:16

    Sam Presti do it again. Choć sądzę, że to nie koniec ruchów w OKC. Oszczędzą około 7 mln na kontraktach to z podatku ile im zejdzie 24, 31?
    Edit: Muscala ma iść do 76ers za Luwawu-Cabarrot więc szacuje, że zaoszczędzą z 40-50mln.

    Lubię to: 8
  2. Mac

    19 lipca 2018 o 23:58

    WOW, Presti respect!!! nie dość że pozbył się melo i oszczędził $$$, to jeszcze wzmocnił zespół, na prawdę kozak GM!

    Lubię to: 12
  3. Paszczak

    20 lipca 2018 o 00:02

    Dennis wraca do roli zmiennika, Dennis jest nieszczęśliwy.

    Lubię to: 4
    • WekT4

      20 lipca 2018 o 08:44

      Stawiam raczej na równoległą grę. Jest trend na 2 ballhandlerów, choć jak pamietamy w przypadku DIpo to nie działało.

      Lubię to: 3
      • Gadziu7

        20 lipca 2018 o 12:30

        Tym bardziej, że dali kontrakt Feltonowi. Felton nie może grać koło Russa, Dennis może. Tak myślę.

        Lubię to: 1
  4. picobello

    20 lipca 2018 o 09:19

    Czy Atlanta nie mogła nic lepszego znaleźć na rynku za DS?

    Lubię to: 8
    • Rafał

      20 lipca 2018 o 09:25

      No właśnie. Jaki w ogóle jest sens tego dealu z punktu widzenia Atlanty?

      Lubię to: 10
      • kozik

        20 lipca 2018 o 10:28

        To w końcu mamy tu dwu czy trójstronny deal? Muscala wylądował w Sixers, za TLC w OKC i Andersona w ATL, bo sprzeczne informacje są co do tego..?
        Serio ATL oddała Dennisa za buyout Melo, Andersona i pick? Na tym buyoucie mogą jakoś zaoszczędzić/ zarobić? O co w tym chodzi:)?

        Lubię to: 2
        • youngpusseydon

          20 lipca 2018 o 10:45

          Oddają prawdopodobnie niezadowolonego gracza i prawdopodobnie taka a nie inna cena z powodu małego zainteresowania Dennisem?

          Lubię to: 1
          • kozik

            20 lipca 2018 o 11:34

            No spoko, to równie dobrze mogli dogadać się na jego buyout?
            Chodzi mi o to, że de facto, nic nie dostali. Kompletnie nic. Przesunęli 3 lata po 15 baniek Dennisa, a dostali do wykupienia 27 baniek Melo. Chodziło tylko o pozbycie się Schreodera?

            Lubię to: 2
          • Lanfaust

            20 lipca 2018 o 13:55

            dostali pick. A wydaje mi się że mimo buyoutu kontrakt Melo wejdzie (przynajmniej częściowo do salary) więc dobijają do podłogi a za rok będą mieli dużo miejsca na wolnych agentów, lub przejmowanie kontraktów z pickami vide 76ers

            Lubię to: 2
        • youngpusseydon

          20 lipca 2018 o 11:35

          Obecnie Hawks są na etapie kolekcjonowania jakichkolwiek picków. WINCYJ!!!

          Lubię to: 1
          • kozik

            20 lipca 2018 o 13:07

            Sam Hinkie lubi to.

            Lubię to: 1