David Fizdale znalazł się na radarze Lakers


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 13 stycznia 2018
fot. youtube.com

Brian Windhorst z ESPN w ostatnim wywiadzie dla programu Rich Eisen Show zauważył, że przyszłość posady Luke’a Waltona na stanowisku trenera Los Angeles Lakers wcale nie jest tak pewna, jaka wydaje się na pierwszy rzut oka:

– Cokolwiek nie powiedzielibyśmy o LaVarze Ballu, to prawda jest taka, że najważniejsza rzecz w całej tej aferze jest zupełnie gdzie indziej. Lakers nie wsparli w tej sprawie Luke’a Waltona i teraz jest zupełnie jasne, że ich zaufanie do jego pracy na stanowisku trenera nie jest bezgraniczne.

W ubiegłym tygodniu LaVar Ball w swojej wypowiedzi mocno podważył autorytet Waltona twierdząc, że ten stracił posłuch wśród zawodników Lakers.

Windhorst dodał, że Jeziorowcy mogą być zainteresowani osobą Davida Fizdale’a jako potencjalnym kandydatem na stanowisko trenera. Fizdale pozostaje bez pracy, odkąd w listopadzie został zwolniony przez Memphis Grizzlies.

Dodatkowego smaczku ma fanom Lakers dodawać fakt, że Fizdale był asystentem w Miami Heat, kiedy występował tam LeBron James i obaj panowie ponoć przepadają za sobą. Były trener Niedźwiadków mógłby więc stać się kolejnym wabikiem na Jamesa w nadchodzące wakacje.

← powrót do newsów

Skomentuj