Draymond Green może odrzucić przedłużenie


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 12 czerwca 2018
fot. Robert John Herbert / Newspix.pl

Zaraz po zdobyciu mistrzostwa NBA właściciel Golden State Warriors Joe Lacob, że organizacja będzie pracowała w wakacje nad przedłużeniami kontraktów dla Klaya Thompsona i Draymonda Greena. Ale jak to mówią – do przedłużenia trzeba dwojga, a Chris Haynes z ESPN raportuje, że Green wcale nie jest chętny, aby godzić się na contract extension:

Green będzie chciał odrzucić propozycję trzyletniego przedłużenia umowy o wartości 72 milionów dolarów, licząc na to, że w 2020 roku będzie mógł podpisać super – maksymalny, pięcioletni kontrakt, którego wartość będzie oscylowała w granicach 226 milionów zielonych.

Aby zakwalifikować się do maxa, skrzydłowy będzie musiał w przyszłym sezonie spełnić przynajmniej jeden z tych warunków: zdobycie nagrody MVP, zdobycie nagrody DPOY lub znalezienie się w jednym z All-NBA Team.

← powrót do newsów

Komentarze

 1. Ingiel

  13 czerwca 2018 o 06:37

  cholera jeszcze 2 lata

  Lubię to: 8
 2. lukostro

  13 czerwca 2018 o 08:14

  To wszystko się może zmienić, jak tylko pozyskają LeBrona w te wakacje :)

  Lubię to: 11
 3. Venom

  13 czerwca 2018 o 13:25

  Green i Thompson za Anthony’ego Davisa, mówię wam. Może być win win dla obu stron. Warriors mają dwóch zawodników (obrona + scoring) w cenie i ciele jednego, a Pelicans ludzi do wsadzenia obok DeMarcusa.

  Lubię to: 1
  • lukostro

   13 czerwca 2018 o 16:27

   Tylko że Green i Thompson lubią być zdrowi a Davis nie. A już żeby się we dwóch posypali, to w ogóle mało prawdopodobne. A z takim Davisem to nigdy mic nie wiadomo i wtedy masz dwie dziury do załatania.

   Lubię to: 2
   • Venom

    13 czerwca 2018 o 16:38

    Racja, racja. Thompson szczególnie dobrze wygląda, ale z Greenem był taki moment w sezonie, że albo grał z kontuzją albo jest już fizycznie po drugiej stronie górki. I tu postawiłbym pytajnik, plus chodzi też o pieniądze. Płacenie 325 mln może się nie kalkulować nawet przy mistrzostwach.

    Tak czy siak, na tą chwilę to bajka 🤓

    Lubię to: 0

Skomentuj