Cousins przestał “śledzić” Pelicans na Instagramie


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 16 maja 2018

Wolna agentura DeMarcusa Cousinsa zbliża się wielkimi krokami, a przed New Orleans Pelicans stoi niezwykle trudna decyzja – zaproponować centrowi maxa? Pozwolić odejść? Czy też może zaproponować krótszy kontrakt? Nie ma wyraźnych sygnałów, które mówiłyby o tym, że Boogie chce zostać w Nowym Orleanie za wszelką cenę, nie ma też informacji, że jest w pełni zdecydowany, żeby odejść.

Kilkanaście godzin temu Cousins postanowił przestać śledzić Pelicans na Instagramie, co od razu spotkało się z wieloma komentarzami. Center zapytany o powody swojej decyzji odpowiedział:

– Bo jestem dorosły.

https://twitter.com/brawadis/status/996600275497447424

Odpowiedział więc w swoim “Boogie-Stylu” i choć brzmi to jak farsa, to przecież nie raz i nie dwa błahe historie dziejące się w social media potrafiły przeistoczyć się w prawdziwą bombę.

Cousins pozostaje poza grą od stycznie, kiedy to doznał zerwania ścięgna Achillesa. Jego rehabilitacja przebiega poprawnie, ale podczas jego nieobecności Pelicans zaczęli grać lepiej niż z nim w składzie, a wielu komentatorów zaczęło poddawać w wątpliwość jego przydatność dla drużyny.

← powrót do newsów