Clippers mają gotową ofertę za Kawhia


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 18 czerwca 2018
fot. AP Photos

Los Angeles Lakers znajdują się ponoć na szczycie listy życzeń Kawhi Leonarda, jednak nie przeszkadza to drugiej drużynie z Miasta Aniołów w próbie ściągnięcia go w swoje szeregi. Jeżeli dla 26-letniego skrzydłowego kryterium będzie miejsce zamieszkania to Los Angeles Clippers chcą to wykorzystać – choć oczywiście ostatnie słowo w wymianie będzie należeć do San Antonio Spurs.

Tania Ganguli z Los Angeles Times donosi, że Clippers  mają już przyszykowaną ofertę za Leonarda. W jej skład wchodzą dwunasty i trzynasty pick tegorocznego Draftu oraz Tobias Harris, który przeniósł się do L.A. w ramach styczniowej wymiany Blake’a Griffina.

Według Ganguli, zarówno Lakers jak i Clippers mają pewne obawy dotyczące faktycznego stanu zdrowia Kawhia, jednak raczej nie powinno im to przeszkodzić w rozmowach na temat potencjalnej wymiany.

← powrót do newsów

Komentarze

  1. PadreSAS21

    19 czerwca 2018 o 21:00

    Tobias (great contract 30/2) + 2 picks is a great deal for Spurs!

    In a last 2/3 years I wanted Buford to do something to get Harris so I could watch Harris, K-freak and Aldridge… but unfortunately to watch Harris in Spurs jersey we have to give up K-freak…

    Lubię to: 2

Skomentuj