Cavs chcą handlować Tristanem Thompsonem


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 12 stycznia 2018
fot. AP Photo

Shams Charania z Yahoo Sports donosi, że Cleveland Cavaliers są zainteresowani oddaniem Tristana Thompsona. Kawalerzyści nie chcą tego zrobić za wszelką cenę, szukając przede wszystkim korzystnej wymiany, jednak wzmocnienia są teraz dla nich sprawą najważniejszą – zwłaszcza biorąc pod uwagę ich kolejny kiepski pod względem gry okres w tym sezonie.

Cavaliers mają ponoć chrapkę na dużą gwiazdę kalibru Paula George’a lub DeMarcusa Cousinsa, ale ani Oklahoma City Thunder, ani New Orleans Pelicans nie mają zamiaru pozbywać się swoich kluczowych zawodników. W ligowych kuluarach dużo mówi się o tym, że Cavaliers mogą skupić swoją uwagę na DeAndre Jordanie, który mógłby zastąpić Thompsona na pozycji centra.

27-letni Thompson występuje w drużynie ze stanu Ohio od momentu wybrania go z czwartym numerem Draftu 2011. W obecnym sezonie center zalicza najgorsze w karierze 5,3 punktu i 5,7 zbiórki w 19,1 minut gry.

Kontrakt TT z drużyną obowiązuje do lipca 2020 roku. W przyszłym sezonie Thompson zainkasuje w ramach umowy aż 17,5 miliona dolarów.

← powrót do newsów

Komentarze

 1. grasshooper

  13 stycznia 2018 o 12:36

  Jak to dobrze, że Thompson od dłuższego czasu gra na miarę swojego kontraktu.Wymiana za Cousinsa bądź George’a to powinna być kwestia czasu.
  Na miejscu Cavs celowałbym też w wymianę Jeffa Greena za Kawhiego Leonarda, Imana Shumperta za Jimmiego Butlera i Channinga Frye’a za Lauriego Markkanena ( trzeba również pomyśleć o przyszłości).

  Lubię to: 14
 2. Master-Piter

  13 stycznia 2018 o 14:33

  Dokładnie. Biorąc pod uwagę jego kontrakt to ja nie wiem kto go przyjmie. Jest to zawodnik dość jednowymiarowy, nie widzę wielkich szans na znaczący rozwój jego gry.

  Lubię to: 2
 3. Lipton

  13 stycznia 2018 o 18:25

  Który tam był w rankingu 6G? 74? 76?

  Lubię to: 0

Skomentuj