Cavaliers liczą na powrót Thomasa w styczniu


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 26 września 2017
isaiah-thomas-cavs

Wymiana z udziałem Kyriego Irvinga i Isaiaha Thomasa z pewnością jest ciężka do jednoznacznej oceny i pewnie nawet kilka tygodni po fakcie wielu z nas próbuje stwierdzić kto właściwie ją wygrał. Być może byłoby to dużo łatwiejsze, gdyby nie problemy zdrowotne Thomasa, który zmaga się z urazem biodra.

Jeszcze na początku września Cavaliers nie podawali nawet przybliżonego terminu powrotu do gry swojego nowego rozgrywającego, jednak podczas trwania dzisiejszego Media Day mieli na ten temat trochę więcej  do powiedzenia. Według oficjeli Cavs, istnieje szansa na to, że 28-latek powróci na parkiet w okolicach przełomu grudnia i stycznia:

– Isaiah udanie kontynuuje rehabilitację biodra. Patrząc na to, jaki postęp udało mu się poczynić w ostatnie kilka tygodni, zarówno my jak i sam zawodnik liczymy na to, że będzie mógł wrócić do gry za około 3 miesiące.

Taki termin może oznaczać, że Thomasa pierwszy raz w koszulce Cavaliers zobaczymy w okolicach Świąt Bożego Narodzenia. 60 pick Draftu 2011 nie ukrywa emocji na myśl o upragnionym debiucie:

– Nie mogę się doczekać, aby wrócić do pełni sił. Chcę być w 100% zdrowy, żeby pomóc tej drużynie dokonać czegoś wyjątkowego.

← powrót do newsów

Skomentuj