Cavaliers chcą rozmawiać o wymianie Kawhia


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 19 czerwca 2018
kawhi-lebron

Według Terry’ego Pluto z Cleveland.com, Cleveland Cavaliers są jedną z drużyn, które chcą rozmawiać z San Antonio Spurs na temat wymiany Kawhia Leonarda.

Cavaliers liczą na to, że pozyskanie gracza formatu Leonarda mogłoby przekonać LeBrona Jamesa do podjęcia opcji zawodnika na kolejny sezon i tym samym pozostania w Cleveland. Pluto nie podaje konkretnych propozycji jakie chcą przedstawić Cavs w zamian za lidera Ostróg, jednak według niego Kawalerzyści mają dwie możliwości. Pierwsza opcja to oddanie Kevina Love’a w pakiecie z ósmym wyborem w tegorocznym Drafcie, natomiast druga możliwość to przehandlowanie młodych graczy, czyli Jordana Clarksona, Cediego Osmana, Larry’ego Nance’a Jr. wraz z ósmym pickiem.

Gotową propozycję wymiany mają za to Los Angeles Clippers, którzy proponują dwunasty i trzynasty wybór w nadchodzącym Drafcie wraz z Tobiasem Harrisem.

← powrót do newsów

Komentarze

 1. Paszczak

  19 czerwca 2018 o 00:33

  Coś czuję, że cała ta opera mydlana skończy się super maksymalnym przedłużeniem dla Kawhia. 219 baniek na drodze nie leży.

  Lubię to: 0
  • Lanfaust

   19 czerwca 2018 o 07:47

   tylko mam wątpliwości, czy SAS będą mu chcieli tyle dać

   Lubię to: 8
   • Paszczak

    19 czerwca 2018 o 17:07

    Maciek pisał kiedyś o tym, że koniec końców drużyna zrobi wszystko, żeby zatrzymać swojego najlepszego gracza, a przynajmniej powinna. Jeżeli nie będzie chciał tych pieniędzy, to faktycznie coś mu odbiło z tą przeprowadzką.

    Lubię to: 0
 2. marcinmisque@gmail.com

  19 czerwca 2018 o 10:56

  Love i pick, dobre, chyba Pop i całe szefostwo musiało by być nieźle nawalone, żeby to przyklepać

  Lubię to: 5

Skomentuj