Carmelo Anthony nie zrezygnuje z opcji zawodnika


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 23 czerwca 2018
fot. Hector Acevedo / Newspix.pl

Tak jak można było przypuszczać – Carmelo Anthony nie ma zamiaru zrezygnować ze swojej wartej 27,9 miliona dolarów opcji gracza na kolejny sezon:

Marc Stein z New York Timesa posiłkując się swoimi źródłami z otoczenia Oklahomy City Thunder przekonuje, że w najbliższym czasie zawodnik będzie musiał spotkać się z przedstawicielami drużyny, aby omówić swoją dalszą przyszłość w barwach Thunder. Organizacja może próbować porozumieć się z zawodnikiem w kwestii buyoutu, bądź też nakłonić go do wymiany.

Carmelo dołączył do Thunder latem ubiegłego roku, jednak eksperyment z trójką Westbrook – George – Melo nie do końca sprostał stawianym przed nim wyzwaniom. 34-letni skrzydłowy zaliczał najgorsze w karierze 16,2 punktu, trafiając również najgorsze 40% rzutów z gry. Problemem zawodnika jest też niewątpliwie to, że jak sam przekonuje – nie zamierza się poświęcać i nie widzi siebie prowadzącego uderzenie Thunder z ławki rezerwowych.

← powrót do newsów

Komentarze

  1. Zdzis

    23 czerwca 2018 o 10:47

    No co za przypadek :D

    Lubię to: 7
    • PatricioDLP

      23 czerwca 2018 o 14:43

      “Zdecydowałem się zrezygnować ze swojej opcji. Przez całą karierę odłożyłem wystarczająco dużo, a od nadmiaru to głowa boli, wiec zadowolę sie mid level exception. Liczy się dla mnie dobro drużyny i chciałbym żebyśmy tego lata ściągneli czołowych wolnych agentów. Jak wiadomo starzeję się i mój impact dla drużyny nie jest taki jak kiedyś. Właściwie to powinienem rozpoczynać z ławki.”

      Lubię to: 3
      • GroszekMC

        23 czerwca 2018 o 19:05

        Podpisał Lebron? ;)

        Lubię to: 0
        • PatricioDLP

          23 czerwca 2018 o 19:17

          Właściwie każdy pasuje bardziej niż Melo. To było bardziej niż pewne, że wykorzysta tę opcję. W sumie to chyba ostatnia szansa na zarobienie takich pieniędzy, nikt się już na niego nie nabierze.

          Lubię to: 4
  2. kubapl

    23 czerwca 2018 o 10:49

    kończ waść wstydu oszczędź

    Lubię to: 5
    • KB24

      24 czerwca 2018 o 12:36

      Nie rozumiesz tej/tego frazy/cytatu. Kmicic wypowiedział te słowa do Pana Wołodyjowskiego kiedy leżał pokonany na glebie, a więc prosił swojego pogromce, aby więcej go nie upokarzał. To co napisałeś jest całkowicie bez sensu :P

      Lubię to: 6
      • kubapl

        24 czerwca 2018 o 12:40

        nie widzę tutaj żadnego cytatu, tudzież frazy
        ale dzięki za info

        Lubię to: 0
        • KB24

          24 czerwca 2018 o 13:13

          Skądś to zaczerpnąłeś, raczej nie z powietrza :) spoko, większość ludzi się przy tym myli.

          Lubię to: 3
  3. Araggorn

    23 czerwca 2018 o 11:42

    Byłby niemądry gdyby zrezygnował.

    Lubię to: 9
  4. ClydeGlide

    23 czerwca 2018 o 14:17

    Niemożliwe, jestem zaskoczony :)

    Lubię to: 3
  5. Solak

    23 czerwca 2018 o 15:04

    Facet bez honoru.

    Lubię to: 1
    • lukostro

      23 czerwca 2018 o 15:48

      Dlatego, że zdecydował się wziąć swoją wypłatę, którą ma zapisaną w kontrakcie i o której OKC wiedziało, ściągając go z NY? Starzejacy się zastraszajaco szybko CP3 bierze pięcioletniego maxa za pierdyliard milionów dolarów niemalże gwarantując, że żadnego z tych sezonów nie dogra do końca i to jest ok, a Melo realizujący swój zapis w umowie jest bez honoru? Bzdury piszesz.

      Lubię to: 44
  6. Solak

    23 czerwca 2018 o 18:16

    Po co ten język nienawiści??? Skąd ta agresja???? Hmmmm….dla rozładowania sytuacji pokuszę się o podlajkowanie :-P

    Lubię to: 2
  7. drag

    25 czerwca 2018 o 08:22

    Racjonalne i przewidywalne zachowanie biznesmena który zarabia ostatnie duże pieniądze w swojej robocie.Gdyby nie podjął opcji na miejscu najbliższych wysłałbym go na badania psychiatryczne.

    Lubię to: 1