Anthony Davis wiedział, że nie zostanie wymieniony


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 11 sierpnia 2017
fot. twitter

Podczas jednego z organizowanych ostatnio campów dla młodych koszykarzy gwiazdor New Orleans Pelicans Anthony Davis został zapytany o swoją najbliższą przyszłość:

– Dzieciaki wykorzystały okazję i pytały się mnie naprawdę o wszystko. Najdziwniejszym pytaniem było to, czy zamierzam się przenieść do Bostonu.

Davis przekonuje, że potraktował pytanie jako żart, ale przyznał, że podczas obecnego offseason czasami dziwnie było mu słyszeć swoje nazwisko w kontekście przenosin do innej drużyny:

– Jestem szczęśliwy tu gdzie jestem i cieszę się, mogąc grać dla Pelikanów. To prawda, słyszałem jakieś plotki, później znowu coś się pojawiło, ale to był tylko zwyczajowy początek gorącego letniego okresu. Rozumiem, że to jest biznes, ale nie przywiązuję większej uwagi do takich rzeczy, jeśli nie usłyszę niczego od Della lub swojego agenta.

“The Brow” dodał jednak, że zaraz po pierwszych plotkach dotyczących wymiany z jego udziałem otrzymał od GM’a Della Dempsa osobiste zapewnienie, że nie zostanie nigdzie wytransferowany.

← powrót do newsów

Skomentuj