Markieff Morris nareszcie mówi o sytuacji z Jokiciem

5
fot. Blacksportsonline.com

Jeśli jest jeden zapamiętany “Take foul”, który sprawił, że NBA przed poprzednim sezonem zaczęła karać to umyślne przewinienie jednym rzutem wolnym, to mógł być to ten, który Markieff Morris popełnił na specjalizującym się wcześniej w “take foulach” Nikoli Jokiciu.

Stało się to w listopadzie 2021 roku, gdy Morris wbiegł w Jokicia, a ten następnie zdzielił go w plecy “sucker punchem”, kiedy ‘Kieff był obrócony.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBohater Serbii z MŚ witany przez tłumy w rodzinnym mieście
Następny artykułWake-Up: Gondrezick nie rozmawiała z policją? KPJ handlowany?

5 KOMENTARZE

 1. Drugi przygłup Morris sprawia wrażenie nieco bardziej ogarniętego od pierwszego przygłupa Morrisa.

  “But then I told him: You schould never turned your back to that motherfucker.
  You know what I’m saying”

  Jedno jest pewne, te dwa barany zapamiętają do końca swojego marnego pobytu w tej lidze, że lepiej nie zadzierać z mafią z Somboru.

  Lubię to: 21
  • Mnie bardziej uderzyła końcówka tych mądrości- “wiedziałem że muszę kogoś dorwać z ich drużyny więc dorwałem Rives’a”. No ja pierd@$&. To jest bandytka. Nawet cienia zażenowania, czy wstydu nie ma jak o tym opowiada, tylko się chwali. Nie mogłem oddać Jokiciovi to walnąłem jakiegoś małego z jego drużyny.
   Pan sportowiec. Brawo….

   Lubię to: 11