Blazers nadal chcą się budować wokół Lillarda, Anfernee Simons dostępny w wymianie

3

Czasy kiedy Anfernee Simons był nie do wyjęcia z Portland Trail Blazers poszły w niepamięć. Według najnowszych wieści Kevina O’Connora z The Ringer organizacja ze stanu Oregon chce podjąć jeszcze jedną próbę wzmocnienia składu wokół swojego lidera Damiana Lillarda, a to oznacza możliwe roszady w drużynie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDetroit złoży oferty J.Grantowi i Camowi Johnsonowi?
Następny artykułNuggets i Thunder wymieniają się pickami w Drafcie

3 KOMENTARZE

  1. Budowanie wokół Lillarda na nic się zda obecnie, gdy w Kolorado jest serbska bestia, która będzie pożerała wszystko przez najbliższe 3-4 lata. Niech Blazers oddają Lillarda za worek pickow i budują kontenera na czasy pojokiciowe.

    Lubię to: 13
  2. Lubię O’Connora, ale jest koszmarnym “newsmanem”. Mam wrażenie, że za każdym razem realizuje się dokładnie odwrotny scenariusz do jego doniesień. Więc teraz jestem już pewny: Lillard odchodzi, Simons zostaje.

    Lubię to: 4