Bob Myers kończy swoją przygodę z Golden State Warriors

8

Spekulacje dotyczące przyszłości Boba Myersa w Golden State Warriors przybierały na sile już od dłuższego czasu, ale do tej pory wielu komentatorów sądziło, że obie strony dojdą ostatecznie do jakiejś formy porozumienia. Kontrakt Generalnego Menedżera Dubs wygasał w czerwcu i na przestrzeni ostatnich miesięcy kilkukrotnie zasiadano do negocjacji w sprawie jego przedłużenia. Warriors nie udało się jednak skłonić Myersa do kontynuowania kariery w San Francisco nawet pomimo tego, że na stole miały ponoć pojawiać się bardzo lukratywne oferty.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPlayoffowy Typer 6G 2023: Wyniki po III rundzie
Następny artykułPoszukiwania trenera w Phoenix na ostatniej prostej

8 KOMENTARZE

 1. Ja go zapamiętam jako gościa, który ze łże łzami w oczach występował na konferencji po finałach z Toronto i opowiadał o kontuzji Duranta. I jak to go nie chcieli, ale dopuścili do gry, bo on chciał, ale oni nie chcieli itd.

  Lubię to: 1
  • Chyba nie do końca tak buli, skoro Durant wczoraj do niego zadzwonił, jak tylko dowiedział się o decyzji opuszczenia GSW. Jakby był jakiś uraz między nimi to raczej by nie zadzwonił…

   Lubię to: 6
 2. czyli Green do odstrzalu-jak tragicznie bedzie wygladal kontrakt Klay jesli bedazie tegoroczna wersja siebie

  35baniek dla Poola tez nie najlepiej wyglada, do tego jakby Green podjal opcje, to nadla beda musieli placic , 190mln podatku do 210mln salary

  Lubię to: 1