Suns zainteresowani Fredem VanVleetem i Terrym Rozierem

0

Phoenix Suns w następnym sezonie wciąż mogą być jednym z głównych faworytów do tytułu, ale w offseason będą musieli zmierzyć się potencjalnymi zmianami w składzie. Wczoraj informowano o tym, że ekipa z Arizony będzie chciała agresywnie handlować Deandre Aytonem i Chrisem Paulem, a dzisiaj otrzymaliśmy informacje na temat tego, kogo Suns chcieliby widzieć w miejsce tego ostatniego.

Doniesienia Jake’a Fischera z Yahoo Sports wskazują na to, że Suns po ewentualnym rozstaniu się z CP3 będą szukali uznanego i doświadczonego w lidze rozgrywającego. W ich kręgu zainteresowań znajdują się – Fred VanVleet i Terry Rozier.

VanVleet po rezygnacji ze swojej opcji zawodnika na kolejny sezon będzie najprawdopodobniej mógł przebierać w ofertach, a perspektywa gry u boku Duranta i Bookera może być wystarczająco kusząca, aby skusić się na przeprowadzkę do Phoenix. Nawet jeśli finansowo nie będzie to najlepsza oferta, to zrekompensować może mu to walka o mistrzostwo.

Rozier to natomiast potencjalny kandydat do wymiany, ale w jego wypadku nie wszystko jest jeszcze przesądzone. Hornets bardzo duże nadzieje kładą na tegoroczny wybór w Drafcie, który pomoże im podjąć decyzję w sprawie swojej przyszłości na najbliższe lata. Szerszenie mają 12.5% szansy na wylosowanie pierwszego numeru, a nawet jeśli nie uda im się wybrać Victora Wembanyamy, to z na kolejnych miejscach dostępny może być chociażby guard Scoot Henderson – jego pojawienie się znacznie ułatwiłoby Hornets rozstanie się z Rozierem.

Poprzedni artykułWarriors będą rozmawiali z Draymondem Greenem o nowej umowie
Następny artykułPhoenix Suns zwolnili Monty’ego Williamsa