Powrót Kevina Duranta coraz bliżej

0

Rehabilitacja Kevina Duranta przebiega wyjątkowo pomyślnie i według najnowszych raportów Shamsa Charanii z The Athletic zawodnik już niedługo będzie mógł ponownie wybiec na parkiet w koszulce Phoenix Suns. KD wrócił już do boiskowej aktywności treningowej i teraz pozostaje jedynie czekać na to, jak jego kostka zareaguje na zwiększenie obciążenia.

Suns są dobrej myśli i już spekuluje się o przybliżonej dacie powrotu Duranta. Z doniesień Shamsa wynika, że ma to być przełom marca i kwietnia, a więc jeszcze podczas trwania sezonu regularnego. Weteran będzie miał jeszcze chwilę czasu, aby zrzucić rdzę i wejść w rytm meczowy. W playoffach ma być już w swojej zwyczajowej fantastycznej formie.

Durant kontuzjował kostkę przed meczem przeciwko OKC 8 marca. Początkowo mówiono nawet o kilkunastu możliwych tygodniach przerwy od gry, ale z biegiem czasu okazało się, że uraz nie jest tak groźny jak przypuszczano. W kwietniu Suns zostanie do rozegrania jeszcze sześć spotkań, a więc wystarczająco, aby zawodnik mógł rzeczywiście przygotować się do playoffów.

Poprzedni artykułKajzerek: Trzy duże rozczarowania zachodu
Następny artykułLakers będą chcieli zatrzymać Austina Reavesa na dłużej