Flesz: Portland Trail Blazers tracą tylko 2.5 meczu do Play-In

0
fot.

Tak jest.

I jest tak mimo tego, że shoot-or-drive Damian Lillard gra swój najlepszy sezon w karierze i od początku tego roku zdecydowanie lideruje lidze w punktach na mecz (35.5), trafiając 38% trójek na 11 próbach i 93% wolnych także na 11 próbach. Nawet Steph nie musi być kryty od połowy. Do tego 7 asyst i 5 zbiórek. I mimo tego Trail Blazers są 13-19 w tym roku i jak już chyba zostało uważone – tracą 2.5 meczu do Play-In.

Od czasu, gdy ostatni raz pisaliśmy o Blazers, Damian skonstatował, że „zamierzam umrzeć na tej górce” i wszyscy doskonale o tym wiemy. Wiemy też, że Trail Blazers tracą 2.5 meczu do Play-In. Od czasu, gdy ostatni raz pisaliśmy o Blazers, pojawił się też artykuł na oficjalnej stronie ligi, w którym Bill Walton śpiewał hosanny na cześć mistrza. Ale, że Bill Walton potrafiłby wyśpiewać nam złote lata kariery Shavlika Randolpha, też wiemy. Wiemy też, że Trail Blazers tracą do Play-In tylko 2.5 meczu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Hawks nie czekają do wakacji. Rywalizacja Warriors z Grizzlies
Następny artykułWake-Up: Buzzer Klebera w LA. Game-winner Jabariego. Rekordowy comeback Grizzlies. Kontuzja Anta