Flesz: Rumory

8
fot. Fleetwood Mac

Za trzy tygodnie możliwe będzie handlowanie koszykarzy, którzy latem podpisali nowe kontrakty, przejdźmy się więc przez kilka pojawiających się rumorów i kilka moich pomysłów, wynikających z parkietu, z oglądania wszystkich 30 drużyn mecz w mecz.

Indiana i Lakers? Nic z tego. Nie wygląda na to, żeby miało tu do czegokolwiek dojść. Myles Turner – na schodzącej umowie – jest mózgiem obrony i drugim najbardziej wartościowym graczem Indiany w rewelacyjnym starcie 10-6 (#4 plus-minus Wschodu), z kolei wychodzący na przyszły sezon kontrakt Buddy’ego Hielda nie jest tym, co Lakers interesuje. Russell Westbrook gra lepiej, jako 6-th Man, niż starter, więc i Lakers raczej woleli będą przy tym zostać. A na pewno nie będą chcieli dorzucać do niego pierwszorundowego picku w drafcie, żeby tym bardziej brać kontrakty za sezon 2022/23.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (1147): Jacek Cyzio
Następny artykułDniówka: Super gorący Huerter. Wood chce grać więcej

8 KOMENTARZE