Jaylen Brown wita Kyrie’ego, retweetuje Czarnych Izraelitów

5
fot. twitter.com/thenbacentral

Gdy przed kilkoma tygodniami próbowaliśmy naświetlić, jacy ludzie stać mogą za Kyrie’em Irvingiem (i Jaylenem Brownem), pisałem o Nation of Islam, tymczasem jest jeszcze jedna grupa, może nawet bliżej związana z tym co dzieje się w naszej lidze.

Kyrie Irving wrócił ostatniej nocy do gry po trzytygodniowym zawieszeniu, a przed Barclays Center zgromadził się tłum Czarnych Hebrajczyków Izraelitów, i to jest proszę państwa funky grupa. Wideo wrzucił kanał Twitter „TheNBA Central” – niezwiązany z żadnym dużym medium – a retweetował je oczywiście Jaylen Brown.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: 10 trójek Klaya, pierwsza wyjazdowa wygrana Warriors. Kyrie wrócił
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (1146): Tony Cascarino

5 KOMENTARZE

  1. Jakby BHI miało być antysemickie jako całość, to kilka tysięcy z nich nie mieszkałoby dziś w Izraelu, który ich przyjmuje konwertuje, nadaje obywatelstwo i wciela do IDF.

    Lubię to: 1
  2. To nie jest problem z graczami NBA, tylko ogólnie problem Ameryki gdzie od lat są tarcia między jednymi a drugimi (strach ich nawet jakkolwiek nazwać aby nie być posądzony o myślozbrodnię) o wpływy z tytułu, którzy historycznie nacierpieli się więcej.

    Lubię to: 20