Hawks ponownie szukają wymiany dla Johna Collinsa

1

John Collins był bohaterem plotek transferowych nie raz i nie dwa, ale odkąd w 2021 roku podpisał z Atlanta Hawks przedłużenie kontraktu sytuacja nieco się unormowała. W ostatnich godzinach Shams Charania z The Athletic donosił jednak, że skrzydłowy ponownie jest do wyjęcia z Atlanty, a management Jastrzębi już od dłuższej chwili szuka dla niego wymiany.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułCade Cunningham wypada z gry na czas nieokreślony, może potrzebować operacji
Następny artykułWake-Up: Na ratunek Clarkson Edwards, wielkie pudło Scottie’ego B

1 KOMENTARZ

  1. Markannen za Collinsa + pick ?

    Jeszcze Malik Beasley- do pakietu, ale w lutym przed trade deadline- jak utrzyma podobną skuteczność za 3pkt, na podobnym volume rzutowym, to koles jest wart 2x 1st R, dla contendera, swietnie gra całe Utah, swietnie graja ich roleplayerzy . Damm, Danny Ainge ma teraz srogi ból głowy jak tyle assetów po sprzedawać , by pardon za moj francuski wyruchac drugą stronę na picki

    Lubię to: 2