Wake-Up: Koniec preseason. Westbrook wyszedł z ławki i zszedł z kontuzją. Kings +47 i 4-0. Towns-Gobert wreszcie zagrali

8

Koniec przedsezonowego grania. Za nami ostatni dzień preseason i następne mecze będą już na poważnie. Wreszcie. Możemy rozpocząć ostatnie odliczenie, w nocy z wtorku na środę początek sezonu!

Houston @ Indiana 122:114 (J.Green 33 – B.Hield 19)
Cleveland @ Orlando 108:114 (I.Okoro 17 – P.Banchero 17)
Washington @ New York 89:105 (R.Hachimura 20/8 – J.Brunson 27)
Atlanta @ New Orleans 111:120 (D.Murray 18 – B.Ingram 19)
Boston @ Toronto 134:137 OT (D.White 23 – O.Anunoby 32)
Brooklyn @ Minnesota 112:102 (K.Irving 26 – D.Russell 17)
Dallas @ Utah 115:101 (L.Doncić 24 – L.Markkanen 21/10)
Denver @ Golden State 119:112 (N.Jokić 21 – S.Curry 23)
LA Lakers @ Sacramento 86:133 (L.James 12 – D.Fox 19)

1) Wyniki w preseason oczywiście nie mają żadnego znaczenia, ale w Sacramento cieszą się z każdego małego sukcesu, więc mają teraz powody do świętowania. Wygrali wszystkie 4 mecze, a przypieczętowali to efektownym blowoutem na Los Angeles Lakers, rozbijając ich różnicą aż 47 punktów.

Rosną nadzieje na Play-In. To może być ten sezon!

System nie wytrzymał takiego lania na drużynie LeBrona ze strony Kings i nadal nie ma dokładnych statystyk z dwóch ostatnich meczów nocy. Ale to tylko preseason.

2) Kings i Philadelphia 76ers zakończyli okres przygotowawczy z kompletem zwycięstw.

Bez wygranej zostali Milwaukee Bucks, Charlotte Hornets i Detroit Pistons.

3) Dla Lakers ten ostatni występ miał być okazją do przetestowania Russella Westbrooka w roli rezerwowego. Przez całe wakacje mówiło się, że może zostać przesunięty na ławkę, ale Darvin Ham długo zwlekał, żeby sprawdzić takie ustawienie. Teraz wreszcie się na to zdecydował, jednak Russ długo nie pograł. Wszedł na parkiet w połowie pierwszej kwarty, a już kilka minut później musiał udać się do szatni z powodu kontuzji lewego ścięgna podkolanowego. Nie wrócił. Siedzenie na ławce na początku meczu ewidentnie mu nie służy.

Poprzedni artykułTypy przed sezonem: 3. Milwaukee Bucks
Następny artykułTypy przed sezonem: 2. Boston Celtics