Markelle Fultz złamał palec i opuści większość obozu przygotowawczego

0

Kontuzje i urazy nie przestają dokuczać Markellowi Fultzowi. Zawodnik Orlando Magic po raz kolejny musi odpocząć od gry i choć na ten moment jego występy w pierwszych meczach sezonu nie wydają się zagrożone, to niestety na pewno nie będzie w stanie w pełni się do nich przygotować.

Organizacja z Florydy poinformowała dzisiaj w oficjalnym komunikacie, że Fultz złamał duży palec w lewej stopie i w związku z tym czeka go kilkunastodniowa przerwa od gry. Opuści większość przedsezonowego obozu przygotowawczego, ale na szczęście wydaje się, że obejdzie się bez operacji. Zawodnik porusza się w ortezie i teraz musi poddać się specjalnym zabiegom. Powrót na parkiet będzie zależny od tego, jak szybko uda się pozbyć bólu w stopie.

Fultz ma przed sobą szósty sezon w najlepszej koszykarskiej lidze świata, ale zaledwie raz udało mu się rozegrać więcej niż 19 spotkań. W rozgrywkach 21/22 zaliczył tylko 18 występów, kiedy w lutym powrócił do gry po rehabilitacji związanej z kontuzją ACL. Zaliczał w nich średnio 10.8 punktu, 2.6 zbiórki i 5.5 asysty.

Poprzedni artykułWake-Up: Przedłużenia McColluma i Wade’a. Crowder zapowiedział swoje odejście z Suns?
Następny artykułWake-Up: Giannis uważa, że Steph jest najlepszym graczem. Crowder poza Suns, czeka na wymianę. Westbrook all-in, żeby pomóc Lakers